Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
19 aug 18.00 Exc. FC Essen U17 C K. Kalmthout SK GEW. U17 C vr -
28 aug 19.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C Exc. FC Essen U17 C vr -
03 sep 19.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 B K. Kalmthout SK GEW. U17 C vr -
03 sep 19.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 B K. Kalmthout SK GEW. U17 C vr -
05 sep 13.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C K. Gooreind VV GEW. U17 co 0-5
12 sep 16.00 SC City Pirates Antwerpen GEW. U17 D K. Kalmthout SK GEW. U17 C co 3-2
26 sep 12.25 V.V. O.S.S.M.I. GEW. U17 B K. Kalmthout SK GEW. U17 C co 1-1
03 okt 13.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A co 1-2
10 okt 12.30 Excelsior Mariaburg GEW. U17 K. Kalmthout SK GEW. U17 C co 7-2
17 okt 13.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C Zandvliet Sport GEW. U17 A co 0-2
24 okt 12.30 K. Gooreind VV GEW. U17 K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
31 okt 13.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C SC City Pirates Antwerpen GEW. U17 D co -
07 nov 16.00 KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U17 K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
14 nov 12.30 K. Kalmthout SK GEW. U17 C V.V. O.S.S.M.I. GEW. U17 B co -
21 nov 13.15 S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
28 nov 12.30 K. Kalmthout SK GEW. U17 C Excelsior Mariaburg GEW. U17 co -
05 dec 10.00 Zandvliet Sport GEW. U17 A K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
19 dec 13.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U17 co -
06 feb 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U17 co -
13 feb 13.15 S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
20 feb 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C V.K. Simikos GEW. U17 A co -
27 feb 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C K. Gooreind VV GEW. U17 co -
06 mrt 12.00 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
13 mrt 16.00 KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U17 K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
20 mrt 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A co -
27 mrt 11.30 V.K. Simikos GEW. U17 A K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
10 apr 12.30 K. Gooreind VV GEW. U17 K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
17 apr 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B co -
24 apr 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C KON. SV VLUG VOORUIT GEW. U17 co -
08 mei 13.15 S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
15 mei 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C V.K. Simikos GEW. U17 A co -
29 mei 15.00 K. Kalmthout SK GEW. U17 C K. Gooreind VV GEW. U17 co -
05 jun 12.00 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B K. Kalmthout SK GEW. U17 C co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!