Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Afgelastingen

Wil je de laatste afgelastingen van jouw team via e-mail ontvangen?
Je kunt je op ieder moment weer afmelden door op de afmelding-link te klikken vanuit een verzonden e-mail notificatie.

Wedstrijden

Datum Wedstrijd Status Reden
07 mei FC Oppuurs PROV. RESERVEN A - K. Kalmthout SK PROV. RESERVEN A Afgelast
07 mei S.V. Noorse GEW. RESERVEN B - K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN B Afgelast
08 mei K. Achterbroek VV GEW. U12 - K. Kalmthout SK GEW. U12 B Afgelast
08 mei K. Gooreind VV GEW. U9 B - K. Kalmthout SK GEW. U9 A Afgelast
08 mei V.K. Simikos GEW. U13 A - K. Kalmthout SK GEW. U13 A Afgelast
08 mei K. Heibos SV GEW. U9 A - K. Kalmthout SK GEW. U9 B Afgelast
08 mei K. Heibos SV GEW. U9 B - K. Kalmthout SK GEW. U9 C Afgelast
08 mei F.C. KONINGSHOF GEW. U13 - K. Kalmthout SK GEW. U13 B Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 A - Zandvliet Sport GEW. U10 Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 B - Exc. FC Essen GEW. U10 B Afgelast
08 mei KFC Zwarte Leeuw GEW. U12 - K. Kalmthout SK GEW. U12 A Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U7 A - S.V.B. DRIEHOEK GEW. U7 A Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U7 B - K. Achterbroek VV GEW. U7 Afgelast
08 mei S.V.B. DRIEHOEK GEW. U17 A - K. Kalmthout SK GEW. U17 C Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U11 A - Loenhout SK GEW. U11 A Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 C - K. Achterbroek VV GEW. U10 B Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C - S.V. Noorse GEW. RESERVEN A Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U8 B - V.V. O.S.S.M.I. GEW. U8 A Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U8 A - Minderhout VV GEW. U8 B Afgelast
08 mei K. Kalmthout SK GEW. U11 B - KSV Wildert GEW. U11 B Afgelast
09 mei KFC Meer GEW. U15 - K. Kalmthout SK GEW. U15 B Afgelast
09 mei Horendonk FC GEW. U17 - K. Kalmthout SK GEW. U17 B Afgelast
09 mei VNA Wortel GEW. U17 - K. Kalmthout SK GEW. U17 A Afgelast
09 mei Excelsior Mariaburg GEW. U15 A - K. Kalmthout SK GEW. U15 A Afgelast
14 mei Horendonk FC GEW. RESERVEN A - K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C Afgelast
15 mei Ekeren FC GEW. U8 B - K. Kalmthout SK GEW. U8 B Afgelast
15 mei Exc. FC Essen GEW. U11 B - K. Kalmthout SK GEW. U11 B Afgelast
15 mei KFC Olympic Essen GEW. U10 - K. Kalmthout SK GEW. U10 C Afgelast
15 mei SC City Pirates Antwerpen GEW. U10 D - K. Kalmthout SK GEW. U10 A Afgelast
15 mei KFC Olympic Essen GEW. U7 - K. Kalmthout SK GEW. U7 B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U12 A - K. Gooreind VV GEW. U12 A Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U12 B - K. Gooreind VV GEW. U12 B Afgelast
15 mei K. Gooreind VV GEW. U7 A - K. Kalmthout SK GEW. U7 A Afgelast
15 mei KFC Meer GEW. U11 - K. Kalmthout SK GEW. U11 A Afgelast
15 mei KFC Meer GEW. U8 - K. Kalmthout SK GEW. U8 A Afgelast
15 mei S.K. NIEUW STABROEK GEW. U10 B - K. Kalmthout SK GEW. U10 B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U13 A - SK sGravenwezel-Schilde GEW. U13 B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U9 A - KSV Wildert GEW. U9 B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN B - Horendonk FC GEW. RESERVEN B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK PROV. RESERVEN A - K. Eendr. Zoersel PROV. RESERVEN A Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U17 C - V.K. Simikos GEW. U17 A Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U9 B - Excelsior Mariaburg GEW. U9 B Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U9 C - S.K. NIEUW STABROEK GEW. U9 A Afgelast
15 mei K. Kalmthout SK GEW. U13 B - V.K. Simikos GEW. U13 C Afgelast
16 mei K. Kalmthout SK GEW. U17 A - KVC Oostmalle GEW. U17 A Afgelast
16 mei K. Kalmthout SK GEW. U15 A - Minderhout VV GEW. U15 A Afgelast
16 mei K. Kalmthout SK GEW. U17 B - Ekeren FC GEW. U17 Afgelast
16 mei K. Kalmthout SK GEW. U15 B - VNA Wortel GEW. U15 Afgelast
22 mei K. Wuustwezel FC GEW. RESERVEN B - K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN B Afgelast
22 mei RVC Hoboken PROV. RESERVEN - K. Kalmthout SK PROV. RESERVEN A Afgelast
22 mei K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C - KSV Wildert GEW. RESERVEN A Afgelast
28 mei KFC Berendrecht Sp. GEW. RESERVEN A - K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN C Afgelast
29 mei KFC Antonia GEW. U13 B - K. Kalmthout SK GEW. U13 A Afgelast
29 mei Loenhout SK GEW. U9 A - K. Kalmthout SK GEW. U9 A Afgelast
29 mei S.V.B. DRIEHOEK GEW. U12 C - K. Kalmthout SK GEW. U12 B Afgelast
29 mei KSV Wildert GEW. U9 A - K. Kalmthout SK GEW. U9 B Afgelast
29 mei St. Lenaarts GEW. U12 - K. Kalmthout SK GEW. U12 A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 A - KFC Berendrecht Sp. GEW. U10 A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 B - S.V.B. DRIEHOEK GEW. U10 A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U7 A - KSK Ekeren Donk GEW. U7 Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U7 B - KSV Wildert GEW. U7 Afgelast
29 mei Exc. FC Essen GEW. U9 - K. Kalmthout SK GEW. U9 C Afgelast
29 mei S.V.B. DRIEHOEK GEW. U13 B - K. Kalmthout SK GEW. U13 B Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U11 A - Exc. FC Essen GEW. U11 A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U10 C - KSV Wildert GEW. U10 Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. RESERVEN B - KFC Berendrecht Sp. GEW. RESERVEN B Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK PROV. RESERVEN A - K. Wuustwezel FC PROV. RESERVEN A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U17 C - K. Gooreind VV GEW. U17 Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U8 B - KSOC Maria t. Heide GEW. U8 Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U8 A - Exc. FC Essen GEW. U8 A Afgelast
29 mei K. Kalmthout SK GEW. U11 B - K. Achterbroek VV GEW. U11 Afgelast
30 mei KFC Meer GEW. U17 - K. Kalmthout SK GEW. U17 A Afgelast
30 mei Loenhout SK GEW. U15 A - K. Kalmthout SK GEW. U15 B Afgelast
30 mei K. Wuustwezel FC GEW. U15 - K. Kalmthout SK GEW. U15 A Afgelast
30 mei KSV Wildert GEW. U17 - K. Kalmthout SK GEW. U17 B Afgelast
05 jun V.K. Simikos GEW. U11 A - K. Kalmthout SK GEW. U11 A Afgelast
05 jun S.V. Noorse GEW. U10 A - K. Kalmthout SK GEW. U10 A Afgelast
05 jun K. Heibos SV GEW. U8 A - K. Kalmthout SK GEW. U8 B Afgelast
05 jun Loenhout SK GEW. U8 B - K. Kalmthout SK GEW. U8 A Afgelast
05 jun K. Heibos SV GEW. U7 A - K. Kalmthout SK GEW. U7 B Afgelast
05 jun SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B - K. Kalmthout SK GEW. U17 C Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U12 A - Loenhout SK GEW. U12 Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U12 B - K. Sint Job FC GEW. U12 B Afgelast
05 jun K. Sint Job FC GEW. U7 A - K. Kalmthout SK GEW. U7 A Afgelast
05 jun K. Heibos SV GEW. U10 A - K. Kalmthout SK GEW. U10 B Afgelast
05 jun Horendonk FC GEW. U11 - K. Kalmthout SK GEW. U11 B Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U13 A - KFC Brasschaat GEW. U13 A Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U9 A - K. Brecht SK GEW. U9 A Afgelast
05 jun K. Heibos SV GEW. U10 B - K. Kalmthout SK GEW. U10 C Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U9 B - S.V. Noorse GEW. U9 A Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U9 C - Putte SK GEW. U9 Afgelast
05 jun K. Kalmthout SK GEW. U13 B - K. Sint Job FC GEW. U13 B Afgelast
06 jun K. Kalmthout SK GEW. U15 A - KVK Westmalle GEW. U15 A Afgelast
06 jun K. Kalmthout SK GEW. U17 B - Zandvliet Sport GEW. U17 B Afgelast
06 jun K. Kalmthout SK GEW. U15 B - KVK Westmalle GEW. U15 B Afgelast

Trainingen

Datum Team(s) Reden
Geen afgelastingen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!